Sosyal Ağlar

 

Sınavlar

 
Geçmiş Sınav Soruları ve Cevapları
Sınav Sonuçları

Bilgi Köşesi

 
MOTOSİKLET EHLİYETİ
OTOMOBİL EHLİYETİ
KAMYON / ÇEKİCİ
OTOBÜS EHLİYETİ
TIR/RÖMORK

Foto Galeri

 
ARAÇLARIMIZ
DERSLİKLER
DİREKSİYON EĞİTİMİ
İDARİ BÜRO

Üye Girişi

 
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

 
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 2

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 6
· En Yeni Üye: aqidezi

Yeni Araçlarla Dört Dörtlük Eğitim

Yeni Araçlarla Dört Dörtlük EğitimKuzey Sürücü Kursu Kurucusu Mustafa Anaç, sürücü eğitimi sektörüne 2006 yılında katıldıklarını belirterek, o yıla kadar tek olan sürücü kursunu kendileri ile birlikte ikiye çıkardıklarını, bununda sektöre canlılık ve kalite getirdiğini söyledi.

Kaliteli, bilgili, insana ve çevreye saygılı sürücüler yetiştirebilmek için sürekli Ar-Ge faaliyetleri içinde olduklarını belirten Kurucu Mustafa Anaç, şunları söyledi: "Milli Eğitim Bakanlığı'nın son yönetmelik değişikliği ile birlikte direksiyon sınavları 30 dakikaya çıkarıldı.

Sınavlarda geri manevra, rampada arabayı kaldırma, iki araç arasına park yapma gibi konularda dahil edildi. Bu durum kursumuz ve sürücü adayları için aslında iyi bir sürücü yetiştirilmesi adına şanstır. Bu yeni değişikliklere uygun olarak simülatörlü eğitime başladık ve henüz 1,2 yaşlarında olan araçlarımızı 4 adet 0 km dizel Hyundai i 20 otomobillerle değiştirdik. Araçlara orjinal olarak geri görüş kameraları taktırdık bu durum Sinop'ta ve bölgemizde ilk ve tek. Bu değişimin olumlu sonuçlarını eğitimlerde ve uygulama sınavlarında aldık. Sürücü eğitimi sektörüne yatırımlarımız aralıksız sürecektir"
4,014,876 Tekil Ziyaretçi