Yeni Mh., Zafer Sk, No:1 SİNOP
bilgi@kuzeysurucukursu.com.tr
+90 368 260 04 04
Menü
Close
Kuzey Sürücü Kursu | ANASAYFA

Duyurular


Duyurularımız
Yeni araçlarımızla 4 dörtlük eğitim
Yeni araçlarımızla 4 dö...

Kuzey Sürücü Kursu Kurucusu Mustafa Anaç, sürücü eğitimi sektörüne 2006 yılında katıldıklarını belirterek, o yıla kadar tek olan sürücü kursunu kendileri ile birlikte ikiye çıkardıklarını, bununda sektöre canlılık ve kalite getirdiğini söyledi.

Kaliteli, bilgili, insana ve çevreye saygılı sürücüler yetiştirebilmek için sürekli Ar-Ge faaliyetleri içinde olduklarını belirten Kurucu Mustafa Anaç, şunları söyledi: "Milli Eğitim Bakanlığı'nın son yönetmelik değişikliği ile birlikte direksiyon sınavları 30 dakikaya çıkarıldı.

Sınavlarda geri manevra, rampada arabayı kaldırma, iki araç arasına park yapma gibi konularda dahil edildi. Bu durum kursumuz ve sürücü adayları için aslında iyi bir sürücü yetiştirilmesi adına şanstır. Bu yeni değişikliklere uygun olarak simülatörlü eğitime başladık ve henüz 1,2 yaşlarında olan araçlarımızı 4 adet 0 km dizel Hyundai i 20 otomobillerle değiştirdik. Araçlara orijinal olarak geri görüş kameraları taktırdık bu durum Sinop'ta ve bölgemizde ilk ve tek. Bu değişimin olumlu sonuçlarını eğitimlerde ve uygulama sınavlarında aldık. Sürücü eğitimi sektörüne yatırımlarımız aralıksız sürecektir"

Son Duyurular
Araçlarımız
Araçlarımız
12.04.21
Yeni araçlarımızla 4 dörtlük eğitim